Kosmetické vybavení

Kosmetické vybavení

Kosmetický salon, kadeřnicky salon – všechna ta místa spojuje jeden úkol. Mají pomoct svým zákazníkům v péči o svůj vzhled. Aby mohly svůj úkol stoprocentně splnit, je nutné vybavení. Profesionální nastroje a taky příslušenství pro Manikúru i Pedikúru jsou to, co odlišuje kosmetické ošetření od těch, které můžeme samotně provést ve vlastní koupelně. A to proto stoji to za to, aby vybavení kabinetů i salonů bylo nejvyšší kvality.

Příslušenství, náčiní a nástroje nejvyšší kvality

V naše nabídce máme všechno, co je nutné, aby váš kosmetický salon fungovaly správně. V našem e-shopu najdeš kadeřnické zařízení nejvyšší kvality, k peče o plet a make-upu, péče o vlasy, na příklad štětky, sady masek, blendery, kosmetické čepice nebo Kosmetické kufříky. Majitelky salonů krásy rozhodně budou mít zájem o naše sady na manikúru a pedikúru a taky kosmetické lampy

masážní zařízení umožňující vytvoření profesionálního SPA. Naše výrobky také zahrnují moderní elektronická zařízení, jako moderní frézky, zařízení pro sterilizaci kosmetických doplňků, derma válečky a kosmetické parafínové vany. V naší nabídce najdete také zajímavé doplňky a sady, ve kterých máme, prodlužování řas, natáčky na řasy, odstřihovače paty nebo sady pro trvalé řasy.

Máte nějaké dotazy? Obraťte se na nás!

Velký výběr často vyvolává ještě větší pochybnosti - pokud nevíte, který z našich zboží bude nejlépe vyhovovat vašim očekáváním, kontaktujte nás. Rádi zodpovíme na všechny vaše dotazy a pomůžeme vám s výběrem vybavení.


Zveme vás také, abyste se seznámili s produkty v v kategorii Kadeřnická profesionální chemie

Více

Zapraszamy także do zapoznania się z produktami w kategorii Elektro pro kadeřníky.