Kadeřnické kartáče

Dokonce i začínající kadeřníci vědí, že jeden profesionální kartáč nestačí ke splnění očekávání zákazníků. V závislosti na typu služeb nebo individuálních predispozicích vlasů konkrétní osoby mohou být zapotřebí různé typy kadeřnických kartáčů. Proto v našem obchodě najdete širokou nabídku kartáčů na vlasy, které vám poskytnou komplexní zákaznický servis.

Dobrý kartáč na vlasy - nabídka

Který kartáč na vlasy bude nejlepší? Ten, který zlepší vaše vlasy a pomůže vám vytvořit jedinečný účes. V našem obchodě najdete profesionální kadeřnické kartáče pro různé účely. Především jde o tradiční ploché kartáče a kulaté kartáče pro úpravu vlasů. Štětce na krk, používané k odstraňování vlasů během stříhání, budou také užitečné v kadeřnickém salonu. Bezvadné účesy založené na drdolech vytvoří tupírovací kártáče. Na druhé straně skutečnou revolucí v kadeřnictví je tvarovaný ventilační kartáč, který je ideální pro styling vlasů. Díky větracím otvorům cirkuluje vzduch, což zrychluje a zefektivňuje modelování.

Kadeřnické kartáče v naší nabídce jsou produkty renomovaných značek z nejlepších materiálů. V závislosti na použitém materiálu si můžete vybrat: dřevěný kartáč a keramický kartáč. V každém kadeřnickém salonu bude také užitečný kartáč se štětinami z přírodních kančí vlasů, který dobře funguje i pro kartáčování vlasů. Dostupné doplňky mají různé velikosti, takže konkrétní modely budou přizpůsobeny vhodné délce vlasů.

Nabízíme taky kadeřnické hřebeny. 

Kadeřnické kartáče - sady

Pro ty, kteří chtějí komplexně vybavit svůj kadeřnický salon, doporučujeme zejména sady kartáčů. Sady obsahují kartáče pro různé účely, které tvoří základní vybavení kadeřnických. Některé sady jsou prvky stejného typu, ale různých velikostí, což bude dobře fungovat v závislosti na typu nebo délce vlasů.

Doporučujeme také kadeřnické nůžky, které máme v nabídce.

Více

W kategorii Kadeřnické potřeby oferujemy także Kadeřnické nůžky.