Kadeřnické nůžky

Hledáte nejlepší kadeřnické nůžky pro nejsložitější účes? Vyberte si profesionální kadeřnické nůžky a každý klient opustí váš salon spokojený!

Základem vybavení každého kadeřnického salonu jsou dobré kadeřnické nůžky. Zdrojem spokojenosti zákazníků je kvalitní kadeřnické zařízení v kombinaci se schopností personálu. Profesionální nůžky jsou nutností pro zkušené i začínající kadeřníky. V naší nabídce najdete spolehlivé, pevné a vyrobené z nejlepších materiálů kadeřnické nůžky!

Kadeřnické nůžky - nabídka

Máme bohatou nabídku profesionálního vybavení, mezi nimiž najdete kadeřnické nůžky, ideální pro potřeby a individuální preference každého kadeřníka. Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli s vhodným profilováním, což s nimi velmi usnadňuje práci. Nůžky z našeho obchodu nejsou tupé a v perfektním stavu slouží opravdu dlouhou dobu. Kromě tradičně tvarovaných nůžek existují i ​​pohodlné nůžky pro leváky. Díky tomu bude stříhání vlasů nejen pohodlné, ale také dokonalé. Naše nabídka byla pečlivě vybrána a navrhované produkty pocházejí od renomovaných výrobců, jako jsou Enzo England, Gepard a Purple Dragon.

Kadeřnické nůžky nejlepších značek jsou zárukou spolehlivosti nabízených produktů. Modely holičských nůžek, které nabízíme, jsou nejlepší volbou, pokud zohledníme poměr ceny a kvality vybavení těchto značek. Všechny nabízené nůžky se vyznačují pevným, často laserovým ostřením, díky kterému si můžete být jisti, že toto profesionální vybavení bude sloužit bez problémů po dlouhou dobu. V závislosti na vašich konkrétních potřebách si můžete vybrat z různých délek: Nůžky 4.0, Nůžky 4.5, Nůžky 5.0, Nůžky 5.5, Nůžky 6.0, Nůžky 6.25, Nůžky 6.5, Nůžky 7.0, Nůžky 8.0, Nůžky 9.0, Nůžky 9.5, s jistotou každý najde nástroj pro práci dokonale přizpůsobený specifikům konkrétních služeb. Nabízíme také vynikající efilační nůžky, které jsou nezbytné v každém kadeřnickém salonu. Efilační nůžky jsou k dispozici v různých velikostech:

Efilační a standardní nůžky – sady

Abychom vyhověli potřebám našich zákazníků, nabízí náš obchod také kadeřnické sady. Zahrnují profesionální kadeřnické nůžky a efilační nůžky. Většina nůžkových sad je balena v designérský obal. Nabízíme také sady, v kterých jsou kadeřnické hřebeny. Pokud tedy hledáte komplexní vybavení pro kadeřnický salon, vyberte si profesionální sadu pro stříhání vlasů!

Nůžky pro stříhání zvířat

Naše nabídka zahrnuje také nůžky přizpůsobené pro stříhání zvířat. Jsou ideální pro profesionální ořezávání zvířat i pro domácí.

Zveme vás také, abyste se seznámili s nabídkou kadeřnických pláštěnek.

Více