Kadeřnická křesla

Kadeřnické křeslo, které splňuje vaše očekávání, zapadá do stylu vašeho salonu, je pro vás a vaše klienty pohodlná - zde ji najdete! Kadeřnické vybavení, které nabízíme, splňuje očekávání těch nejnáročnějších uživatelů a ceny, které nabízíme, jsou vždy příjemným překvapením. Nemusíte hledat nikde jinde. Naše rozsáhlá nabídka vám umožní rychle a pohodlně zvolit optimální řešení.

Nabízíme kadeřnické židle od renomovaných výrobců. Značky Calissimo, Gabbiano a Panda jsou vždy zárukou nejvyšší kvality a módního stylu. Kromě toho se každé nabízené křeslo vyznačuje solidním zpracováním a snadno se udržuje hygienicky čisté (oděruvzdorná, vysoce kvalitní ekologická kůže), díky čemuž si můžete být jisti, že zařízení vám bude sloužit ve vynikajícím stavu po dlouhou dobu. Je to určitě také atraktivní cena. Podívej se sám!

Kadeřnické křeslo - základní prvek vašeho salonu

Kadeřnické křeslo je základním prvkem kadeřnického vybavení. Určuje jak pohodlí zákazníků salonu, tak pohodlí kadeřníka během práce. Navíc jsou to kadeřnické židle, které vytvářejí jedinečné uspořádání, které se stává skutečnou vitrínou salonu.

V naší nabídce najdete kadeřnické židle, které zaujmou svou funkčností a solidností. Především:

  • trvanlivá, stabilní struktura, odolná proti významnému zatížení
  • moderní, hydraulická základna nebo plynová čerpadla zajišťující pohodlí a svobodu používání sedadel (pohodlné nastavení výšky)
  • pohodlné, vhodně měkké opěradlo, sedák a loketní opěrky vyrobené z nedeformující pěny
  • ergonomické stupačky

Pro nejmladší zákazníky vašeho salonu jsme pro vás připravili praktická křesla (vejdou se do každého „dospělého“ křesla) nebo řešení připravená speciálně pro děti - ozdobná křesla (např. auto), díky nimž je návštěva kadeřnictví skutečným dobrodružstvím bez nudy. a zbytečný stres. Taková židle pro děti je také mnohem pohodlnější pro kadeřníka.

Kadeřnické křeslo v nejlepším stylu!

Každá zde navrhovaná kadeřnická židle je také módní design dostupný v mnoha krásných odstínech. Vyberte si klasické černé křeslo nebo avantgardní červené. Elegantní hnědá barva s působivě prošívaným opěradlem nebo jemnými odstíny béžové v moderní verzi. Vybrané modely křesel obsahují více než 40 barevných variant! Který z nich si vyberete?

Doporučujeme také naše holičské křesla!

Více

W kategorii Kadeřnický nábytek oferujemy także Kadeřnické obsluhy.