Dámské

Tréninkové hlavy pro kadeřníky jsou velkou pomocí při učení profese. Díky nim se budoucí adepti kadeřnického umění mohou naučit stylizovat, ostříhat a dokonce i barvit vlasy a tak se řádně připravovat na práci s klientem.

Aby však kadeřnické hlavy splnily svůj úkol, stojí za to sáhnout po nejkvalitnějších doplňcích, které dokonale napodobují lidský účes z hlediska vlastností a chování vlasů.

Hlavy s různými typy vlasů

Co máme na mysli, když píšeme vlastnost vlasů? Dobrý kadeřník by měl být schopen nejen dosáhnout požadovaného střihu, ale také vědět, jak se určitý typ vlasů bude chovat během práce. Například silné a kudrnaté vlasy potřebují úplně jiný přístup a nástroje než rovné a jemné vlasy. A protože se naučit stříhat vlasy na dobrovolném klientovi může skončit velmi nepříjemně - kadeřnické školy používají speciální hlavy s různými typy vlasů.

Kvalitní dámské tréninkové hlavy s přírodními vlasy

V Enzo Polska velmi dobře víme, jak důležité jsou tréninkové hlavy pro budoucí kadeřníky. Proto v naší nabídce najdete široký výběr kadeřnických hlav: hlavy s přírodními vlasy, syntetické hlavy z teplých vláken, smíšené a přírodní vlasy a syntetické hlavy s vlákna Low Fiber. V Enzo Polska máme hlavy, které jsou ideální pro učení, jak česat, barvit, stříhat a modelovat vlasy. Naše figuríny mají různé barvy, délky a typy vlasů, takže na nich můžete snadno otestovat různé řezy.

Výrobky, které nabízíme, jsou v nejvyšší kvalitě. Každá kadeřnická hlava byla vyrobena s velkou péčí a pozorností k detailům. Vlasy manekýnka neklesají ani se nepletou, takže cvičení s kadeřnickými hlavami je skutečným potěšením!

Více

W kategorii Tréninkové hlavy a úchyty oferujemy także Pánské.