Tréninkové hlavy a úchyty

Výcvikové hlavy a rukojeti

Kadeřnická hlava je velmi užitečným prvkem vybavení kadeřnických salonů. Je to také výcvikové vybavení nezbytné pro začátečníky i zkušené kadeřníky. Takže pokud váš salon dosud toho nemá, je čas to změnit. Jak? Nejpohodlnější, nejrychlejší a nejlevnější způsob je objednání v našem obchodě.

Nabízíme širokou škálu osvědčených řešení připravených speciálně pro kadeřníky a kadeřnické salony. Každá manekýnova nebo kadeřnická hlava, kterou najdete v naší nabídce, je zárukou vynikajících kvalitních materiálů (přírodní vlasy nebo syntetické termální vlasy Hot Fiber) a solidního zpracování, které zajišťuje pohodlí při tréninku a práci, jakož i jistotu, že vybrané zboží bude sloužit ve výborném stavu dlouho. Navíc stativ (držák) odpovídající všem dostupným výcvikovým hlavám, poskytuje ještě větší pohodlí a svobodu práce.

Náš sortiment je k dispozici v nepřetržitém prodeji, takže nemusíte dlouho čekat na dokončení objednávky. Vybraná kadeřnická hlava bude doručena na vámi zadanou adresu do 24 hodin. Kromě toho nabízíme rozhodně konkurenceschopné ceny. Podívej se sám!

Kadeřnická tréninková hlava – typy

Kadeřnická tréninková hlava je nejlepším způsobem, jak vylepšit kadeřnické schopnosti. Velkou pomocí při tréninku je také kadeřnická hlava s držadlem (nastavitelný stativ nebo držadlo připevněné k stolu) a nepostradatelným pracovním nástrojem během soutěží a výstav. Už víte, že stojí za to mít tento typ vybavení. Z čeho si můžete vybrat?

Náš obchod nabízí kadeřnické hlavy pro ženy a muže. Díky tomu bude v závislosti na konkrétních potřebách tréninku možné stříhat nebo upravovat účesy - pro muže, respektive pro ženy. Panské kadeřnické hlavy mohou mít navíc vousy, což je dobrý tréninkový nástroj pro holiče. Na druhou stranu, dámské kadeřnické hlavy jsou skvělou příležitostí k procvičování komplikovaných účesů a plně profesionálních kadeřnických procedur.

Navrhované modely výcvikových hlav se liší také v typu použitých vlasů:

Kadeřnická hlava ze 100% přírodních lidských vlasů bude skvělou výzvou

dalším řešením je hlava s termálními (syntetickými) vlasy

smíšené kompozice jsou kompromisem (hlavy vybavené syntetickými a přírodními vlasy)

Profesionální kadeřnická hlava pro všechny kadeřnické procedury

Dámské i pánské tréninkové hlavy věnované kadeřníkům, které najdete v naší nabídce, jsou návrhy od renomovaných výrobců. Díky tomu si můžete být jisti, že zvolená kadeřnická hlava:

je ideální pro česání, stříhání, připínání, barvení a zesvětlení vlasů a také pro trvalé.

má silné vlasy (nejkvalitnější termální vlasy nebo 100% přírodní vlasy), které nevypadávají.

je vybaven systémem pro úpravu účesu, díky kterému se vlasy nespletou.

je v plné velikosti.

umožňuje snadno oddělit jednotlivé části vlasů.

Kadeřnická hlava a stativ - povinná souprava

Přehlídka, soutěž, putovní zkouška? Vyberte si profesionální tréninkový set, který se skládá z kadeřnické hlavy a stativu, který je dodáván s praktickou taškou, která je ideální pro cestování. Stativ vyrobený z vysoce kvalitního odolného plastu s otočnou rukojetí a výsuvnými nohami s nastavitelnou výškou vám poskytne ještě větší pohodlí.

Kadeřnická hlava pro začátečníky

Kadeřnická hlava s vícebarevnými termálními vlasy je ideální volbou pro začínající kadeřníky, ale nejen. Zde jednotlivé prameny vlasů v různých barvách usnadňují trénink (snazší dělení vlasů). Kromě toho lze termální vlasy úspěšně natáčet na natáčky. Tyto typy modelů samozřejmě najdete v naší nabídce.

Více

Zapraszamy także do zapoznania się z produktami w kategorii Kadeřnické potřeby.